cool-text-sube-2-213644637584161

Telefon : +90 538 517 3676

İstanbul’un yoğun bölgelerinden biri olan ve Havaalanına yakınlığıyla bilinen ayrıca ulaşım sıkıntısı bulunmayan bölgelerinden biri olan İstanbul Avrupa yakası’nın en köklü yerleşim yerlerinden biri olan Bağcılar’da, Bağcılar Günlük-Haftalık Kiralık Daire denilince her zaman için temiz ve titiz çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Elit Konaklama firması olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Her zaman günlük ve ya haftalık olarak kiralık daire bulmak kolay değildir. Özellikle Bağcılar gibi br konumda gerçekten de hem zor olmakta hem de gereken daireyi istediğiniz temizlikte ve teknolojinin her noktasının yaşandığı şekilde bulmak kolay olmamaktadır. Ancak, Bağcılar Günlük-Haftalık Kiralık Daire denildiğinde her zaman ön planda olan firmamız Elit Konaklama sizlere bu hizmeti sunmaktadır.

Bir telefonunuz ile birlikte, hemen portföyünde bulunan kiralık dairelerin fizibilitesini yaparak sizlere en doğru ve en güzel seçenekleri sunmaktadır. İstanbul Avrupa Yakasının en eski semtlerinden biri olduğu için bazı yerleşim yerleri de Bağcılar’da eski olabilmektedir. Ancak, biz Elit Konaklama olarak hem doğru teknolojik gelişmeleri dairelerimize uygulamakta, hem de sizlere temiz ve düzenli bir ev ortamı sunmaktadır.

Bağcılar Günlük-Haftalık Kiralık Daire konusunda tecrübeli kadrosuyla tüm dairelerin bakımı ve temizliği konusunda dört dörtlük çalışmalarıyla sizlere hizmetin en kalitelisini sunmaktadır. Sizlerin her zaman memnuniyeti için çabalayan Elit Konaklama olarak, sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıktayız.

Bağcılar Günlük-Haftalık Kiralık Daire hususunda her zaman hizmetin en kaliteli ve en doğrusunu sunmayı kendine ilke olarak edinmiş olan Elit Konaklama olarak sizlere adımız gibi size yakışan elit hizmeti sunmak için tüm çalışmayı yapmaktayız.

Planlı ve programlı olarak çalışan ekibiyle Bağcılar Günlük-Haftalık Kiralık Daire denildiğinde her zaman en temiz, en titiz, en düzenli ev ve hizmet kalitesini sizlere sunmayı kendine misyon olarak belirlemiş olan firmamız Elit Konaklama sizlere bir telefon kadar uzaktadır. 7 gün 24 saat siz bizimle iletişime geçtiğiniz anda gerek tatilleriniz için, gerek iş toplantılarınız için gerekse özel günleriniz için, sizlere en doğru hizmeti sunmaya devam etmektedir. Sizler de bizi arayarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.